Doskonała obsługa, najwyższa jakość i absolutna dyskrecja.

To trzy filary, na których oparliśmy filozofię naszego przedsiębiorstwa. Nasz zespół, składający się z ponad 50 Ghostwriterów z wszelkich dziedzin pracuje: szybko, efektywnie, ściśle przestrzegając terminów jak i Twoich wytycznych na najwyższym akademickim poziomie. Jego rozmiary jak i fakt że cały czas rośnie, umożliwia nam realizacje zleceń z już prawie wszystkich dziedzin naukowych, popularno-naukowych, literackich.

Współpracujemy jedynie z wysoko wykwalifikowanymi absolwentami szkół wyższych w Polsce jak i za granicą. Do naszych współpracowników należą m.in.: profesorowie, doktorzy, inżynierowie, magistrowie jak i pracownicy naukowi. Jeżeli dodamy do tego naszą wewnętrzną selekcję autorów, możesz być pewny najwyższej jakości oferowanych przez nas usług.

Nie każdy z naszych klientów który się do nas zwraca, robi to w porę. Niektórzy zwracają się do nas o pomoc dopiero na przysłowiowe „wczoraj”.  I właśnie w takich nagłych wypadkach, kiedy liczy się każda chwila, pracujemy dla Ciebie na najwyższych obrotach.  Dni wolne od pracy, święta czy sztywne godziny pracy – nas to nie dotyczy. Jeżeli sytuacja tego wymaga poświęcimy cały nasz czas i doświadczenie pracując na dodatkowej zmianie, ażebyś Ty dotrzymał swojego terminu.

I aby usługa którą Ci oferujemy była kompletna, wiedz iż zapewniamy Tobie całkowitą anonimowość i dyskrecję. Twoje dane w żadnym razie nie będą udostępnione osobom trzecim jak i użyte do celów innych niż sama realizacja zamówienia.